Karneval v Riu

Rio de Janeiro / Brazílie

Pokud slyšíte o Brazílii, co je první věc, kterou si vybavíte? Zajisté její slavný karneval v Riu de Janeiru s jeho unikátním a nakažlivým rytmem temperamentní brazilské samby. Karneval v Riu se považuje za nejznámější a je znám po celém světě. A to zejména z toho důvodu, že je ze všech nejvelkolepější.

Tento zájezd vám nejen představí rytmy a pestré barvy brazilské samby. Ale také vám umožní poznat krásné město Rio de Janeiro, které je oficiálním kandidátem pro zařazení do světového dědictví UNESCO v kategorii kulturní krajiny.

*Je možné se rovněž zúčastnit promenády Winners Parade, kde se představí vítězové letošního ročníku. Winners Parade se koná vždy týden po skončení hlavního karnevalu a ceny vstupenek i ubytování bývají nižší

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

4 noci (možno prodloužit)

Strava

Snídaně

Cena

od 35.750 Kč

Navržený program - karneval s poznáním Ria

1. den Příjezd a návštěva slavné sochy Christ Statue

Příjezd na letiště v Riu de Janeiru. Setkáte se zde s místním průvodcem a přemístíte se do hotelu. Po ubytování v hotelu odjezd ke slavné soše Christ Statue, která byla nedávno zvolena jako jeden z novodobých divů světa. Tato socha je důležitým symbolem Ria de Janeira. Tyčí se na vrcholku kopce Corcovado Hill, ze kterého pohlíží na celé město. Kopec Corcovado je pokryt lesem Tijuca Forest, který je zároveň největším městským lesem na světě. Cestou k soše Christ Statue se projedete podél krásné laguny Rodrigo de Freitas Lagoon. Na vrcholek kopce Corcovado vás zaveze malý vláček. Z vrcholku kopce se vám naskytne jedinečný výhled na celé Rio.

Tento výlet trvá přibližně 4 hodiny.

2. den Slavná hora Sugar Loaf a její výhledy

Snídaně na hotelu. Poté odjezd na návštěvu hory Sugar Loaf. Horu Sugar Loaf Mountain (Pao de Acucar) každoročně navštíví miliony turistů a je známá po celém světě. Stala se jakousi ikonou či symbolem města. Hora se nachází na malém poloostrůvku u pláže Guanabara Bay. Zde nasednete na lanovku, která vás doveze na první vrcholek - Urca Hill, který je ve výšce 215 metrů nad mořem. Z tohoto vrcholku se vám naskytne krásný výhled na celou pláž a přilehlé ostrůvky. Z vrcholku Urca Hill budete pokračovat druhou lanovkou na vrcholek hory Sugar Loaf, která se tyčí ve výšce 395 metrů nad mořem. Z něj se vám opět naskytne nádherný výhled - tentokrát na pláže Botafogo a Copacabana, na Corcovado se svou sochou Christ Statue a na Rio.

Tento výlet trvá přibližně 4 hodiny.

3. den Karneval

Hlavní karneval
Snídaně na hotelu. Přes den budete mít volný čas - buď můžete jen tak odpočívat, nebo si domluvit výlet. Navečer se přesunete do Sambodroma, kde se zúčastníte průvodu škol samby, které jsou ze všech průvodů nejveselejší a nabízejí opravdu přirozenou show. Poté návrat do hotelu.

Winners parade
Snídaně na hotelu. Přes den budete mít volný čas. Navečer přesun do Sambodroma, kde se zúčastníte průvodu Winner´s parade, průvod škol samby. Nejveselejší ze všech s přirozenou show. Winner´s parade je také známá jako průvod šampionů a koná se vždy první sobotu po hlavním karnevalu. Poté návrat do hotelu.

4. den Volný čas

Po snídani v hotelu máte celý den volno. Můžete ho strávit nákupy suvenýrů, lenošením u pláže či výletem (na vyžádání za příplatek).

5. den Možnost prodloužení pobytu s rozšířením programu!!!!!

Je možné pobyt prodloužit a vytvořit okruh za poznáním Brazílie, i třeba v kombinaci s Amazonií.

Ceník karneval

Cena pro jednu osobu včetně DPH: od 35.750 Kč

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Program zájezdu a služby vám nastavíme tak, aby vám vyhovovaly z časové i finanční stránky. Ideální je pobyt prodloužit a pořádně si tuto krásnou zemi užít!

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.