Lighthouse Golf & Spa Resort

Bulharsko / Bulharsko

Destinace

Hotel Lighthouse Golf Resort & Spa stojí na krásném místě na černomořském pobřeží ve městě Balčik. 35 km od mezinárodního letiště ve Varně. Je součástí golfového resortu, který byl navržen slavným hráčem Ianem Woosnamem. Hotel poskytuje výhled na nejkrásnější scenérie oblasti. Moře je v těsné blízkosti klubovny, golfové akademie a silnice vedoucí na písečné pláže. Hotel Lighthouse nabízí luxusní pokoje, stejně jako apartmány a vily v části Lighthouse Apart Hotel. Všechny se vyznačují moderním zařízením, klimatizací a balkonem. V bezprostřední blízkosti hotelu je green jamky č. 12., 13. a 14., takže hosté mohou sledovat hru díky panoramatickému výhledu na golfové hřiště.Užijte si celou řadu možností, které resort nabízí. Spojte své obchodní schůzky s golfem nebo si zahrajte a pak relaxujte v rozsáhlých 3000 m² lázních. Hosté mohou využívat sportovních a volnočasových zařízení. K dispozici jsou 3 restaurace, whiskey a doutníkový salonek, stejně jako plážový bar, privátní pláž.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

7 nocí

Strava

Polopenze

Počet golfů

3x golf

Hotel

Prestižní Lighthouse hotel nabízí 6 prezidentských suite,  12 Club dvoulůžkových pokojů a 156 superior pokojů s krásnými terasami a výhledem na elitní golfové hřiště nebo na moře. Apartmány a suites mají  vlastní terasu s bazénem, zahradou a výhled na golfové hřiště nebo na moře.  V šesti prezidentských suitách mají vlastní bazény s výhledem na Černé moře. Lighthouse hotel nabízí také pokoje pro tělesně postižené se vším potřebným vybavením.

Superior dvoulůžkové pokoje nabízejí krásný výhled na moře a hlavní bazén nebo na moře a golfové hřiště. Pokoje jsou elegantně a luxusně zařízené a mají veškeré moderní vybavení. Superior pokoje jsou vybavené: minimálně 33 m2 balkonem, zahradou a bazénem s výhledem na moře, prostorné luxusní koupelny s oddělenými sprchovými kabinami a samostatnou vanou, župany na pokoji, minibar, klimatizace, SAT+TV, Wifi připojení na internet, room service.

Club suites – high class style.
Club dvoulůžkové suite nabízí luxusní samostatné ložnice a elegantní obývací pokoj s nádherným výhledem na Černé moře. Club pokoj je tak prostorný a pohodlný, že ani nebudete chtít pokoj opustit:-).

Stravování

Perfect Ambience - ideální prostředí pro vynikající jídlo! Všechny restaurace a bary mají panoramatický výhled na moře a na golfové hřiště. Nabízí široký výběr bulharské i mezinárodní kuchyně.

Clubhouse restaurace - nabízí zdravou místní a mezinárodní kuchyni nabízí hlavně mořské plody, ryby, grilovaná masa a těstoviny.
Mezinárodní hotelová restaurace - elegantní restaurace nabízející řadu chutných jídel.
Rybí restaurace-nabízí širokou škálu čerstvých ryb a mořských plodů.
19th Hole Bar - celodenní stravování nabízí snídaně_ občerstvení_ lehká jídla, večeře, pozdní oběd a nápoje.
Beach Bar - ideální místo, na písečné pláži u moře. Nabízí lehké občerstvení, nápoje, koktejly, masa na grilu a saláty.
Whisky a Cigar Lounge, Lobby Bar a Pool Bar - ideální pro nápoje, koktejly, odpolední čaj nebo kávu.

Sport a night life

Golf, golf a zase golf. Tenis, rybolov, výlety lodí, plachtění, výlety na čtyřkolkách, extrémní sporty (skoky padákem, Bungee jumping, lety helikoptérou, výuka potápění, potápění, vyjížďky na koních).

Relaxace a zdraví

3000m3 Relaxační a SPA centrum. 7 masážních pokojů, parní lázeň, hammam, infra sauna, finská sauna, ledové sprchy, jacuzzi, laconium, tepidarium, calderium, speciální terapie čokoládou, fitness studio, kadeřník, kosmetika.

Golfový resort

LIGHTHOUSE GOLF COURSE
Příjemná osmnáctka rovněž z roku 2006 je ideální jako doplněk ke klenotům Black Sea Ramy a Thracian Cliffs s možností jednoduchého a levného bydlení v apartmánových bytech. Je to klasický links s vystříhanými rafy, a mírnou modulací v plochém terénu, takže svůj míč najdete téměř pokaždé. Hřiště vás příliš nepřekvapí (snad jen chybějícím značením vzdáleností), ale ani neurazí, stejně jako ostatní dvě v oblasti je ve velmi dobré kvalitě. Od jamky č. 7 se hřiště dostává k moři a s výhledy se stává příjemnějším a také o něco těžším. Jamka č. 10, pětipar vás vede podél jezera, které je připraveno pohltit každý váš mírný šlajs.

Seznam golfových hrist

THRACIAN CLIFFS

Pebble Beach Evropy!!
Pebble Beach Evropy a moje nejlepší hřiště jaké jsem kdy postavil, to říká autor Gary Player o tomto hřišti. Hřiště má ambice být jedním z TOP 3 resortů Evropy. Je to jediné hřiště na světě, kde hrajete všechny jamky s výhledem na moře. Obtížnost je skutečně extrémní a snad i proto nabízí 6 různých odpališť. Jsou zde jamky s převýšením 49 metrů. Je zde třípar, který má z mistrovských odpališť 249 metrů a odpalujete na grýn, který je na útesu 20 metrů pod vámi. Zážitek je odsud skutečně nezapomenutelný a nebudete litovat, že v oblasti jsou pouze tři hřiště. Thracian Cliffs je víc než pouhé hřiště. Je to idea absolutní herní golfové extáze převedená do praxe.

BLACK SEA RAMA

Velmi kvalitní multifunkční golfový resort. Černomořské Panorama, zkráceně Black Sea Rama, tak zní název tohoto hřiště, otevřeného v roce 2006 a architektem je nikdo menší než Gary Player, stejně jako sousedního hřiště Thracian Cliffs, se kterým tvoří dvojici spektakulárních hřišť jaké najdete málokde na světě. Jedná se o mírně zvlněný links s výrazně modelovaným terénem. Hřiště se nachází na vrcholu útesu a z mnoha jamek je úchvatný pohled na moře. Nezapomenutelná jamka č. 18 je 209 metrový třípar hrajete přes rokli a pokud nedáte drajv 200 můžete se rozloučit s grýnem v regulaci. Po hřišti jsou rozesety drobné repliky římských ruin. Vodními překážkami jsou především 4 velká jezera a ve 3 z nich si můžete ulovit rybu nebo kraby a v restauraci vám je připraví k večeři.

Cena za balíček od 14.990,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Golfový balíček zahrnuje

 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s výhledem na golfové hřiště
 • Polopenzi
 • využití Spa centra: parní lázeň, hamman, laconium, infra sauna, finská sauna, sněhová sprcha, vířívka, tepidarium, ledová komora, odpočívárna.
 • vstup do Fitness centra
 • WiFi připojení ve společenských prostorech hotelu
 • využití vnitřního a venkovního bazénu včetně lehátek a slunečníků
 • 3x golf: 2x Lighthouse Golf Resort, 1x BlackSeaRama
 • doprava z hotelu na golfové hřiště a zpět
 • zpáteční privátní letištní transfer (letiště - hotel - letiště)
 • hlídané parkování v areálu hotelu zdarma
 • asistenční služba během pobytu
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/1999 Sb.

Hry golfu zahrnuté v uvedeném balíčku mohou být nahrazeny procedurami ve Spa centru nebo golfovými lekcemi s trenérem.

Cena nezahrnuje

 • Zpáteční letenku přímým letem z Vídně (Vídeň - Varna - Vídeň)
 • Cestovní pojištění, golfové pojištění a pojištění storna zájezdu (rádi na přání zajistíme) Našimi smluvním partnery jsou pojišťovny ERV a Mondial.

Salonek na letišti od: 690,-Kč
Vstup do salonku Crystal Lounge, Continental lounge včetně transferu či parkování

Za příplatek lze dokoupit dodatečné hry golfu
Za příplatek lze objednat pokoj s výhledem na moře nebo upgrade na Suite
Lze objednat i s all inclusive (cenu vám rádi připravíme na vyžádání)

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.