ENCHANTED ISLAND RESORT SEYCHELY ROUND ISLAND

Seychely / Seychely

Destinace

Krásná lokalita, privátní pláž, výborný servis a jídlo, výborné podmínky na plavání v oceánu. To vše můžete najít v luxusním pětihvězdičkovém rezortu Enchanted na ostrově Round Island v národním parku, který se nachází jen 15 minut rychlolodí od hlavního ostrova Mahe.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně / Polopenze / Plná penze

Hotel

Enchanted Island Resort se nachází nedaleko pobřeží ostrova Mahé na ostrově Round Island. Nabízí luxusní vily zasazené v tropické zahradě, bazén, wellness centrum, fitness centrum a centrum vodních sportů. Rezort poskytuje ubytování v klimatizovaných vilách v koloniálním stylu s terasou, panoramatickým výhledem na Indický oceán, jídelním koutem, obývacím pokojem se satelitní TV a DVD přehrávačem a vlastní koupelnou se županem a pantoflemi. Ve vilách a společných prostorách ostrova je zdarma dostupné Wi-Fi. K rezortu Enchanted Island Resort se dostanete člunem z mola na ostrově Mahé. Nejbližší letiště je mezinárodní letiště Seychely na ostrově Mahé.

8 akrů bílého písku a bujné tropické vegetace jsou obklopeny tyrkysovou vodou Indického oceánu, který jsou domovem pro jeden z nejvíce barevného mořského života na světě. Vily jsoz zasazeny do přírody ostrova a chodníky se proplétají velkými skalními útvary a bujnou zelení.

Všechny pokoje (vily) mají přímý vstup na pláž.

Vily byly navrženy tak, aby odrážely jedinečné kouzlo kreolské architektury a zůstaly v harmonii s kouzelnou okolní krajinu. Každý malý detail byl zohledněn, aby hosté měli příjemný a relaxační zážitek: nekonečný bazén se nachází na soukromé dřevěné terase plně vybavené opalovacími lehátky a altánem, venkovní dešťovou sprchou a vanou ve francouzské soukromé zahradě pro každou vilu. Tyto vily poskytují privátnost v ústraní, kde zemité a stylové materiály převažují, dávají jedinečný pocit klidu a vyrovnanosti. Hosté mohou využívat vlastní vnitřní a venkovní stinné obytný prostory. V pohodlí těchto vil, hosté mohou zůstat ve spojení se zbytkem světa s pomocí bezplatného bezdrátového připojení na internet a telefonu s mezinárodní provolbou. Možnosti zábavy zahrnují LED displej se satelitní TV, DVD přehrávač a dokovací stanice pro iPod, kde si můžete hrát svůj vlastní výběr hudby. Ostatní vybavení patří zařízení na přípravu čaje a kávy, je zde klimatizace a vysoušeč vlasů, trezor a minibar, zásobený dle osobních preferencí hosta.

Private Pool Villa: ložnice je vybavena luxusním king size postelí pro dva hosty.

Enchanted Signature Vila: vila je pro čtyři osoby, hlavní ložnice je vybavena luxusní king size postelí, druhá ložnice dvěma samostatnými lůžky (manželská postel na vyžádání), vlastní koupelnou pro každou ložnici. Vila má samostatný obývací pokoj s pohovkou a jídelním koutem.

Owner Signature Villa: Unikátní vila je pro čtyři osoby, hlavní ložnice je vybavena luxusním king size lůžkem, druhá ložnice dvěma samostatnými lůžky (manželská postel na vyžádání), vlastní koupelna pro každou ložnici. Vila má samostatný obývací pokoj s pohovkou a jídelním koutem.

Stravování

V restauraci Bounty si pochutnáte na jídlech mezinárodní kuchyně s kreolskými prvky. V baru Castaway můžete obdivovat výhled na Indiclý oceán s koktejlem v ruce.

Sport a night life

Bazén, plně vybavená posilovna s kardio centrem, vodní sporty, butik Trezor.

Relaxace a zdraví

Ve wellness centru je několik léčebných pavilónů. Každý má vlastní parní saunu, sprchu a terasu. K dispozici je také fitness centrum a bazén. V centru vodních sportů si můžete půjčit vybavení na šnorchlování a kajaky.

Cena na osobu v Kč - speciální 30% sleva

1.-20.3. 21.3.-5.5. 6.5.-30.9. 1.-31.10.
Private Pool Villa (pro 2 osoby) 51.590,- 59.990,- 49.590,- 59.990,-
Enchanted Signature Villa (pro 4 osoby) 40.690,- 47.490,- 39.690,- 47.490,-
Owners Signature Villa (pro 4 osoby) 47.990,- 54.790,- 46.890,- 54.790,-

Cena zahrnuje:

5 nocí ubytování (je možné upravit pobyt za zvýhodněnou cenu na libovolný počet nocí)
Slevu 30% při rezervaci do 31.5.2017 (slevu lze kombinovat se slevou pro novomanžele a s nabídkou kombinovaného pobytu v Dubaji)
Zpáteční transfer z letiště Mahe do přístavu a loď z přístavu do hotelu
VIP přivítání na letišti + fast track (zrychlené vyřízení příletu) láhev vody, ručník, dárek na uvítanou a příjezdový balíček
Zdarma každý den zpáteční transfer z hotelu na ostrov Mahe a zpět (9:30 - 16:00)

Cena nezahrnuje:

Zpáteční letenku Praha - Seychelly - Praha (rádi Vám zašleme nabídku letenek na vyžádání. Pro lety na Seychely doporučujeme Emirates, kteří mají nejlepší spojení)
Zpáteční transfer z hotelu na Mahe mimo určené hodiny. Poslední loď jede z přístavu Mahe ve 22 hodin
Příplatek za polopenzi za osobu a pobyt na 5 nocí: 9.800,-Kč
Příplatek za plnou penzi za osobu a pobyt na 5 nocí: 15.000,-Kč

Speciální nabídka pro svatební cestu tzv. Honeymoon balíček platí pro pobyty min. na 3 noci

Novomanželé obdrží:
· Zdarma privátní transfer rychlolodí
· Láhev šampaňského v den příjezdu
· Romantická tříchodová večeře a la carte menu (oběd nebo večeře)
· Hodinové SPA ošetření pro pár
· Dárek na rozloučenou při odjezdu

Speciální nabídka kombinovaný pobyt se SAE:

· 7 nocí ubytování v Enchanted rezort a získáte 2 noci v JA Ocean view hotelu v Dubaji nebo 1 noc v JA Palm Tree Court v Dubaji

Check-in v den příletu od12:00 hodin
Check-out v den odletu do 10:00 hodin.
Late check-out do 18:00 hodin za příplatek 50% z ceny za noc (na vyžádání)
Late check-out dale než do 18:00 hodin za příplatek 100% z ceny za noc (na vyžádání)

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.